CRYSTAL’İN EN BÜYÜK OTELİ WATERWROLD AÇILDI

7th Haz 2013
belek antalya bolgesi yeni oteli Crystal

Crystal Otelleri zincirine, grubun 12. oteli olarak dün  bir büyük halka daha eklendi. 845 odalı ve  5 yıldızlı Crystal Waterworld Resort & Spa Oteli Belek – Boğazkent  mevkiinde açılarak konuklarını ağırlamaya başladı.

Toplam 14 Barı ve farklı temalarla hazırlanmış 5 adet A la Carte Restaurantı  (Uzak Doğu, İtalyan, Türk/Osmanlı, Latin ve Balık ) bulunan Crystal Waterworld otelin esas özelliği bünyesinde bulunan Aquaparkı.

Otele adını veren su dünyasında , bir çoğu göl büyüklüğünde 6 adet havuz, biri 18,5  metre, diğeri  12,5 metre  yüksekliğinden kayılabilen ve  2 ayrı Kaydırak kulesinden oluşan 7 adet çeşitli  konsept kaydırakları ve  Özel tasarlanmış 86 metre uzunluğundaki “King Cobra” kaydırağı ayrı bir adrenalin ve yeni bir heyecan sunuyor.

Ayrı güzelliği ile tam teşekküllü SPA sağlık & güzellik merkezi (cilt & vücut bakım kürleri), özel jakuzi, Bali tipi masaj bölümleri, SPA anlayışına kattığımız yenilikler ile sizleri eşsiz bir tatilin içinde hissetmenizi sağlıyor.

Crystal Otelleri bünyesinde yine önümüzdeki günlerde Side de  13. Otel olarak  açılacak olan Crystal Sunset Luxury Resort ve Beldibi’n de yapımı süren Crystal Nirvana Lagoon Villas & Suites otelleriyle birlikte otel sayısı 14 e ulaşacak.

Comments are closed.


RSS
Share