Ucak Bileti fiyatlari

22nd Eki 2014
thy varna bilet fiyatlari

Uçak Bileti Fiyatlari Karmasasi

Pegasus Hava Yolları ile başlatılan kademeli fiyat artışı. Bilet satıldıkça fiyatın yükselmesi, birçok insanın kafasını karıştırmakta. Örneğin Pegasus hava yolları’nın 1 uçağında 19 farklı fiyat bulunmaktadır promosyon fiyat sayılan 65 TL’den 9 adet koltuk bulunmaktadır. Satılıp biten her 9 koltukta fiyat 13 – 15 TL yurt içi hatlarda yükselmektedir. En yüksek fiyat 310 TL civarındadır.

Türsab üyesi seyahat acenteleri ile birlikte yola çıkmış olan Pegasus, piyasa’da belirli bir yere geldiğine inandığı için olsa gerek. Yoğun bir reklam kampanyası ile uçak bileti satışlarını kendi web sitesine yönlendirip acentaların kazançları olan rakamları son kullanıcı olan yolculara İNDİRİM  olarak sunmuştur.

İnternet’ten bilet satın almaya kalkarak riziko’lara girmeyin

1618 sayılı kanuna göre “Uçak bileti satışları Seyahat acentaları tarafından satılır”  olmasına rağmen internet’ten yapılan indirim malesef yolcular tarafından sanki seyahat acenteleri biletlerin üzerine + bir kar koyup satıyor şeklinde yanlış bir anlayışa sebep olmuştur.

Pegasus çok katı ve kendine göre katı kurallar uygulamaktadır. Bilet,tarih,gün saat değişiklikleri ücretli,uçaklarda ikramlar ücretli vb sebepler ile anti pegasus gruplari olusmaya baslamasina ragmen pegasus’a talep devam etmektedir.

Internetten kendiniz bilet kesmeye çalışırken HATA Yaptınız yandınız

Pegasus’u telefon ile aramak ulaşabilirseniz , ücretli olup pahali 0850’li ücretli hatlardan dakikasi 150 krş’tan başlayan tarifelerden ulaşıp bantı sonuna kadarda dinlemeniz gerekiyor. 8 -15 TL indirim  için boşuna yorulmayın işinizi garantiye alın

Yeni akım,moda ise Ayşe,Fatma teyze’ler sokakta baston ile yürüyen amca’lar Kredi Kartı’nı kullanmakta acaip korkan tüm kişilere ani bir cesaret geldi ve herkez gençlere uyarak kredi kartları ile uçak bileti,ayakkabı,terlik,gecelik,otel rezervasyonları hemde booking gibi yabancı internet’ten web sitelerine girerek internet korsanlarından korkmadan oda rezervasyonları yapmaya başladılar.

Ama yabancı web sitelerinde hata yaptıkları zaman elbette bir muhatapları yok

Sizlere tavsiyemiz ise maceraya girmeden uçak biletlerinizi  her zaman ulaşabileceğiniz,normal telefonlar ile arayabileceğiniz bürolarına giderek isterseniz şahsende tanışabileceğiniz  Satış danışmanlarından güven ile uçak bileti,otel rezervasyonlarınızı,tur paketlerini TÜRSAB üyesi Turizm ve Seyahat acentelerinden satın almanızdır.

Örneğin Atoll Turizm’den bir uçak bileti satın almak isterseniz. Size nakit peşin satın alma imkanı ile birlikte,bir banka Atm’den havale yaparak veya  Kredi kartınız ile ister telefonda,isterseniz satış Noktası kadiköy-Altıyol’a şahsen gelerek en garantili bir biçimde istekleriniz yerine gelmiş olacaktır.

Telefon: 0216. 346 76 76 – 0539 711 99 19 e-mail: info@atolltourism.com

THY ve yan kuruluşları anadolujet ve sunexpress’de pegasus ile rekabet etmek zoeunda kalarak promosyon ve kampanyalara başlamışlardır

 

Comments are closed.


RSS
Share