Cruise Gemi Turları Çok Moda

23rd Şub 2013
cruise gemilerinin en iyilerinden orchestra

Üç tarafı denizler ile çevrili güzel bir ülkede yaşamamıza rağmen nedense deniz ile pek barışık olamamışız. Barbaros Hayreddin – Turgut Reis-Piri reis gibi büyük denizciler yetiştirmişiz.

Bir kaç seneden beri başta Yunan adaları olmak üzere, akdeniz turları, adriyatik sahilleri Gemi turları tercih edilen gemi seyahati parkurları olmuşlar.Bu sezonda, vize sorunu olmasına rağmen Yunan adalaraı turları başı çekecek gibi görünsede, ardından Ege denizi ve Adriyatik sahilleri, karadeniz sahilleri; Trabzon,Batum,Soçhi,Odessa,Yalta gibi liman şehirleri ziyaret edilecek liman şehirleri olacaklardır. Vizesiz oluşu bu tura talebi arttırabilir.

Norveç Baltık fiyortları,Volga Nehri Beyaz geceler, Akdeniz şehirleri,Amsterdam Nehir Turu,Ege-Adriyatik, Venedik Italya,Malta,Yunanistan,Montenegro gemi turları.ve daha fazlası.. Bu turların bir çoğu İzmir Limanı   veya İstanbul Limanı çıkışlı olduğu gibi Uçak ile çeşitli limanlardan katılımlı olabiliyor. Bir çoğu yüzen Otel, şehir gibi tüm ihtiyaçlarını giderebileceğiniz  yüzen saray gibiler.

Kredi kartları ile çeşitli kampanyalardan faydalanıp paranızın tadını çıkarabilirsiniz…kesinlikle tavsiye ederiz

Comments are closed.


RSS
Share