Yurtdısı Ülkelerin Kabul Şartları

13th Nis 2015
Sivil havacilik

Yurt Dışı Seyahati Düşünenler Uçak bileti satın almadan önce gitmek istedikleri ülke’lerin pandemi nedeni ile değişen kabul şartlarını kontrol etmelidir.

Türkiye’den yurt dışı ülkelere giriş kuralları ve Covid- 19 tedbirleri için Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü. Türk Hava Yolları web Sitesi duyurular kısmında Corona ile ilgili Travel Regulations Map ,ayrıca IATA web sitesi bilgi bölümünden takip yapabilirsiniz .

Pegasus Hava Yolları web sitesinde uçuş yaptığı ülkelere ait güncel durum ve ülke kabul şartları açıklamalarına ulaşabilirsiniz.

Bunların dışında bir hava yolu ile uçuş yapmayı düşünüyorsanız o hava yolu sitesinden veya Call Center’den bilgi alabilirsiniz.

Bir çok ülke kendi vatandaşlarını, Oturum müsadeleri olanları, Avrupa birliği vatandaşları, fuar ,kongre katilimcilari ve özel vize sahipleri vb kabul etmektedirler. Bazı avrupa ülkeleri vize kabulune başlamıştır

Varıştan en az 14 gün önce düzenlenmiş iki doz Covid-19 aşı sertifikası + Covid-19 testi zorunluluktur

Bunlara ulaşamıyorsanız Uçak Biletinizi bizden satın almak isterseniz sizin adınıza biz ülke girişlerini takip edip sizi yönlendirebiliriz.

0216 346 76 76 – 0539 711 99 19

Comments are closed.


RSS
Share