Sabiha Gökçen Taşkent Bilet Fiyatları

21st Haz 2019
uzbekistan airways ticket fare

Istanbul Taşkent Bilet Fiyatları

Istanbul  Anadolu Yakası Kurtköy (SAW ) Sabiha Gökçen Hava alanı – Türkiye’den  Taşkent (TAS ) Özbekistan’a Uzbekistan Airways  Hava Yolları ile haftada bir  gün  Çarşamba veya Pazar günleri tarifesiz CHARTER uçak biletleri rezervasyon ve ucuz Bilet satış acentası Agency  şirketi  ..  Istanbul – Kadiköy–Turkey CheapTicket Sale Office-Arzon Uzbekistan Taskent-Samarkand Biletleri: Atoll Tourism – Kadiköy-Altıyol  .

Ucuz Bilet Telefon Numarası: +90 216 346 76 76 –  0539 711 99 19

Atoll Turizm Sirketi Address :

Altıyol Sogutlucesme Caddesi Bestekar Dilhayat Sokağı Sevil Is Hanı No: 74/1 Kadikoy – Istanbul Tr

Yol Tarifi: Altıyol meydanında bulunan Boğa heykelinden Kadiköy rıhtım vapur iskelesi yönünde yaklaşık 50 adım yolun sol tarafında yürüdüğünüzde Tuğba Cafe ve Trafik Işıklarını geçtikten sonra önünüze gelen Mavi renkli Bina Sevil İş hanı altında Çözüm Optik,Tefal Mağazası,Boğam Cafe vardır. Bina Kapı No: 74 Kat:1.. Dışarıda Pegasus,THY,Anadolujet vb reklamlarımızı göreceksiniz..

Sahte Bilet , Sorunu yaşamamak Hava alanında pişman olmamak 2 kere bilet parası ödememek için,Uçak Biletlerinizi güvenli satın alabileceğiniz Ofislerin TC Turizm Bakanlığına Bağlı TURSAB üyesi ve ruhsatı olan Seyahat Acentesi olup olmadığını sorun kontrol edin mutlaka…başka yerlerden bilet almayın

info@atolltourism.com

Bu uçuş bir charter uçuşudur. Charter uçuşlarda saat değişikliği olabilmektedir.Bağlantılı uçuş rezervasyonu yapılması tavsiye edilmemektedir. Charter uçuşlarında bilet iptal, değişiklik ve iade işlemleri yapılamamaktadır. Bagaj kuralları farklılık gösterebilir. Evcil hayvan taşınması ile ilgili son karar kesinlikle hava yolunun onayına bağlıdır. Bu nedenle bilet bedeli iade edilemez. Seyahatiniz esnasında biletinizi yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.

Comments are closed.