pegasus Asker Polis indirimi

20th Eyl 2015
pegasus hamile bayan tasima kurallari

                    Pegasus Hava Yolları Kampanyalar

Pegasus Hava Yolları, Kurban Bayramı uçuşlarının en yoğun olduğu 18 Eylül ve 4 Ekim tarihleri arasındaki tüm iç hat uçuşlarında asker, polis ve Mehmetçik ile eş ve çocuklarına %50 indirimli uçma imkanı sunuyor.
Uçuşlarını Kurban Bayramı tatili ve devam eden hafta içerisinde gerçekleştirmek üzere 18 Eylül – 4 Ekim arasında yapacak tüm asker, polis ve askerlik görevini yapan er ve erbaşlar kendilerine ve eşleri ile çocuklarına sadece Pegasus Hava alanı satış ofislerinden alacakları biletlerde %50 indirimden faydalanabilecek.
Kampanya Kurallarımız;

a) Kampanya Icerigi: T.C. Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polislerimiz, Türk Silahlı Kuvvetleri mensubu görevli subay, astsubay, uzman çavuş, uzman onbaşı, sözleşmeli er ve erbaşlar; Türk Silahlı Kuvvetleri’nde askerlik hizmetini yapmakta olan er/erbaş; Jandarma Genel Komutanlığı mensubu görevli subay, astsubay, uzman Jandarma çavuş ve uzman er/erbaş ve askerlik hizmetini yapmakta olan er/erbaş’lara; ayrıca bu kişilerin eş ve çocuklarının gerçekleştirecekleri yurt içi uçuşlar-İç hatlarda;
b) Uçuş tarihi: 18 Eylül 2015 – 4 Ekim 2015
c) Satış tarihi: 18 Eylül 2015 – 4 Ekim 2015 (Türkiye yerel saatine göre 4 Ekim 2015 23:59’a kadar geçerlidir.)
d) İndirim : %50 İndirim. Check-in bedeli hariç toplam bilet bedeli üzerinden gerçekleştirilir.
e) Eko, Avantaj, Extra paket seçimlerinde indirim yalnızca paket içindeki bilet ücreti üzerinden hesaplanacak, pakette bulunan ek hizmetler ( koltuk, yemek, bagaj) indirime dahil olmayacaktır.
f) Kurban Bayramı’na özel bu indirim sadece hava limanlarındaki Pegasus Bilet satış ofislerinden alınan biletlere uygulanacaktır. Subay, astsubay, uzman, sözleşmeli er/erbaşlar, polis ve aileleri için askeri kimlik ya da emniyet kimlik kartı ibraz edilmesi; Er/erbaşlar ve aileleri için askeri kimlik kartı ya da son 15 gün içinde alınmış olan terhis belgesinin ibraz edilmesi gerekmektedir. Kimlik ibrazı yapılmadığı durumlarda indirim gerçekleştirilmeyecektir.

g) Bütün Uçuşlarda beher  yolcu ve her bir uçuş segmenti için kişibaşı 7 TL’den başlayan check- in bedeli tahsil edilir.
h) İptal ve iade – değişiklik için ücret sınıfının normal kuralları geçerli olur.
i) Pegasus Hava Yolları kampanya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Pegasus Kadikoy-Altıyol  Satış Ofisi: 0850 360 00 23 – 0539 711 99 19

Comments are closed.


RSS
Share