Kiev Ukrayna Turları

29th Ara 2016
kiev turlari

                                                       Kiev – Ukrayna Turları

Ukraine Int Hava Yolları ile  4 Gün 3 Gece Konaklama. Vize Yok  3* Otel 379 €uro

3*Vita Park Hotel v.b

2 Kişilik Odada Kişibaşı Tur Ücreti: 379 €uro

Tek Kişilik -Single Oda Ücreti: 519 €uro

4* Favor Hotel v.b

2 Kişilik Odada Kişibaşı Tur Ücreti: 429 €uro

Tek Kişilik -Single Oda Ücreti: 599 €uro

5* Fairmont Hotel v.b

2 Kişilik Odada Kişibaşı Tur Ücreti:

Tek Kişilik -Single Oda Ücreti:

Kiev Tur Fiyatlarımıza Dahil Servislerimiz

Ukraine International Havayolları ile IST – KBP (Kyiv Boryspil) – IST parkurunda ekonomi sınıfı uçuşlar,
Havalimanı vergileri,
3 gece oda + kahvaltı konaklama,
Kiev şehir tanıtım turu,
Havalimanı – otel – havalimanı transferleri,
Otel vergileri,
Türkçe rehberlik hizmetleri.

Kiev Tur Fiyatlarımıza Dahil Olmayan Servislerimiz

Kiev’deki Öğle ve Akşam Yemekleri,içecekler

Kiev Müze ve Ören yeri giriş ücretleri

Fazla Bagaj Ücretleri

Seyahat ve Sağlık sigortası : 10 euro

Yurtdışı çıkış fonu – 50 TL,
Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar,
Şoför ve rehber bahşişleri (İsteğe bağlıdır)

1. Gün  30 Aralık Istanbul – Kiev 
Istanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Ukraine International Havayolları’nın PS 714 sefer sayılı tarifeli seferi ile 16:30’te Kiev’e hareket. Yerel saat ile 17:30’da varış ve Kiev şehir tanıtım turu. Ayasofya Meydanı, Mihaylovski Meydanı ve Kilisesi, Opera Binası, Parlamento Binası, Özgürlük Meydanı, Altın Kapı, Dostluk Heykeli, ve Padol semtini görülecek yerler arasındadır. Tur sonrasında otelinize transfer ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra akşam yemekli Kiev gece turuna katılabilirler (45 Euro). Tur bitimi otelinize dönüş. Geceleme otelinizde.

2. Gün  31 Aralık Kiev (Yeni Yılınız Kutlu Olsun ! )

Sabah kahvaltısının ardından Kiev şehir tanıtım turu. Ayasofya Meydanı, Mihaylovski Meydanı ve Kilisesi, Opera Binası, Parlamento Binası, Özgürlük Meydanı, Altın Kapı, Dostluk Heykeli ve Padol semtini görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Kiev Metrosu & Kültür ve Alışveriş turuna katılabilirler (30 Euro). Kiev’in sanat dolu metro duraklarını gezerken şaşıracaksınız. Günde yaklaşık 1.5 Milyon yolcu taşıyan bu metronun en derinindeki 105.5 metre derinlikteki metro durağını göreceğiz. Ardından Ünlü Andreyevski Yokuşu’nda hediyelik eşya alabilme şansı yakalayacağız. Tur bitimi otelinize transfer. Akşam yeni yıl partisi için arzu eden misafirlerimiz ekstra Gala Yemekli Eğlenceye katılabilirler (150 Euro). Geceleme otelimizde.

3. Gün  01 Ocak Kiev 
Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek İkinci Dünya Savaşı Müzesi & Pecerskaya Lavra Manastırı & Mikro Minyatür Müzesi için hareket (45 Euro). İlk durağımız 2. Dünya Savaşı Müzesi, bu savaşa ilişkin dünyadaki en büyük müzelerden biridir. Açık ve kapalı kısımdan oluşur. Açık kısmında Sovyet ordusunun Afganistan savaşında ve 2. Dünya savaşında kullandığı savaş uçakları tanklar, roketler sergilenmektedir. Kapalı kısım 3 kattan oluşmaktadır. 2. Dünya savaşına ait bütünüyle orijinal olarak saklanmış araç gereçleri yakından görme şansı bulacağımız bu turumuzda, savaşın insanlığa verdiği zararı, unutamayacağımız en çarpıcı örneklerle göreceğiz. Bu programın ardından Pecerskaya Lavra Manastırı & Mikro Minyatür Müzesi turuna geçiyoruz. İçinde 18 kiliseyi barındıran manastır 11. yüzyıldan kalma ve UNESCO Dünya Mirasları Listesindedir. Slav Ortodokslar için kutsal sayılan ziyaret noktalarından birisi olan bu kompleksin ruhani ve mistik havasını seveceksiniz. Daha sonra göreceğimiz Mikro Minyatür müzesinde ancak Mikroskop yardımı ile görebileceğiniz eserler sizi büyük şaşkınlık içerisinde bırakacak. Çoğu Guiness Rekorlar Kitabına giren bu eserleri bırakıp müzeden çıkmak pek kolay olmayacak. Ardından serbest zaman. Geceleme otelimizde.
4. Gün  02 Ocak Kiev – Istanbul 
Sabah kahvaltısının ardından havalimanına transfer. Bagaj ve check – in işlemlerinin ardından Ukraine International Havayolları PS 713 sefer sayılı uçuşla 12:30’da Istanbul’a hareket. 15:30’da varışımıza istinaden turumuzun sonu. Eve Hoşgeldiniz

Kiev’de bazi restoran ve ekstra turlar hakkinda bilgiler

OGLE YEMEGI

O PANAS RESTORAN

TIKE RESTORAN

CARIN KOYU RESTORAN

KOZATSKY STAN RESTORAN

PERVAK RESTORAN

AKSAM YEMEGI

TURKUAZ RESTORAN :

MARMARIS RESTORAN :

PERVAK RESTORAN :

SHINOK RESTORAN :

TUBETEIKA RESTORAN :

TIKE RESTORAN :

SEHRAZAD :

BUDHA BAR :

EKSTRA TURLAR CEVRE GEZILERI

2. DUNYA SAVASI MUZESI :

PECHERSK LAVRA MANASTIRI TURU :

Comments are closed.


RSS
Share