Grup Biletleri Rezervasyonları

27th Ara 2018
Grup biletleri rezervasyonlari siparis hatti

Gruplara özel Uçak Bileti Rezervasyonları

Türk Hava Yolları, Pegasus Hava Yolları ve diğer IATA üyesi olan tüm yabancı hava yolları 10 – 14 kişi üzerindeki bilet rezervasyon taleplerini  Grup Rezervasyonu olarak kabul ettiklerinden sizlerde 10 kişi üzeri iseniz bilet taleplerinizi bize telefon veya e-mail ile  ileterek rezervasyon yaptırabilir size iletilecek fiyatı onayladığınız takdirde Grup Biletlerinizi satın alabilirsiniz.

Grup biletleri satılan 9 koltuk sonrası fiyat artışı basamaklı sisteminde size sabit ortalama uygun net ve tek bir  fiyat sağlayacaktır.

THY,Anadolujet,Sunexpress,Onurair,Atlas Global Hava Yolları 14 kişi Pegasus Hava Yolları 10 kişi ve üzeri bilet taleplerinizi “Grup Rezervasyonu” olarak değerlendirmektedirler.

Okul ve öğrenciler,Sporcu grupları,Futbol  voleybol Basketbol takımları,Bayi Seminer,şirket fabrika toplatı grupları vb için idealdir.

Grup Bileti rezervasyonu yaparken Nereden Nereye gidileceği tek – çift yönmü, Gidiş,dönüş tarihleri,saat tercihleri,Kişilerin Kimliklerinde-Pasaportlarında olduğu gibi kişisel bilgiler gerekecektir.

Ad Soyadi / Gün ay yıl Doğum Tarihi / TC.No /Telefon Numarası / e-mail adresi yurt dışı biletlerde Pasaport No ve geçerlilik tarihi gerekecektir

Grup Bileti rezervasyonları için Adres: 

Altıyol Söğütlüçeşme Caddesi-Bestekar Sokak Sevil İş Hanı No:74/1 Kadiköy-İstanbul Tr

Telefon Numaraları:0539 7119919 – 0216 3467676

Comments are closed.


RSS
Share