Uçak Bileti tarih degistirme

12th Şub 2016
pegasus hava yollari bilet tarihi degistirme

BORAJET -Airarabia-PEGASUS ve Diğer Hava Yolları – BİLETLERI UÇUŞ  TARİHİ  DEGISTIRME

Borajet – Pegasus-Airarabia v.b Hava Yolları Web Sitesi veya internet uygulamalarından satın almış olduğunuz Hava Yolları Uçak Biletinizde Uçuşunuzun Tarihinde saatinde gün değiştirme ve iptal işlemleri için bilgi almanın en kolay ve hızlı yolu Yetkili Bayi Atoll Turizm Call Center-Satıs Danışmanlarımıza ulaşmanızdır. Telefon Numaraları :  0850. 360 00 23 – 0216 346 76 76 Değişiklikler ücretlidir.

Bilet Değiştirme işleminizin hızla tamamlanabilmesi için, Lütfen arama öncesinde PNR-Rezervasyon No-Booking Ref: Numaranızı ve Kredi kartınızı hazır bulundurunuz .

1- Öncelikle Biletiniz ile ilgili  yapmak istediğiniz işlemi  söyleyiniz. Örneğin ” XXCC12 PNR -REZERVASYON NO’LU BİLETİMİN UÇUŞ TARİHİNİ DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM NE KADAR FARK    ÖDEYECEĞİM ? gibi.

2- Satış Danışmanımız tarafından rezervasyonunuza ulaşılır, değişiklik isteğinize göre sistem iki uçuş arasındaki farkı tespit eder ve değiştirme bedeli ile birlikte size aradaki fark söylenir. Arzu ederseniz değişikliğiniz uzak çekim gereği Kredi Kartınızdan çekilerek ödeme tamamlanır. Bu adımda sadece Kredi Kartları geçerlidir (Ofislerimizde  Bankamatik kartlarınızı kullanabilirsiniz ).

PNR – Rezervasyon Numaranız değişmez aynı kalır. Biletinizin son hali e-mailinize gönderilir. SMS Mesaji yurt içi uçuşlarda 2 TL Yurt dışı,dış hatlarda ise : 7 TL ekstra bir ücret karşılığı Cep telefonunuza isterseniz gönderilir.

3- Değişiklik Farkı: Borajet veya Pegasus H.Y. Biletinizi Satın almış olduğunuz tutar’dan  sadece 9 adet vardır. Bir uçakta 22 farklı fiyat  ve satılan her 9 biletde artan fiyat farkı olduğundan ileri veye geri bir tarihe yapacağınız değişiklikte çıkacak fiyat farkı ve değişiklik ücreti size yansıtılacaktır.

4- Değiştirilen gün ve saat’deki bilet satış Fiyatı ile olan fark yeniden ödemek zorunda kalacağınız ceza bedelidir.

Sanal Pos ve Mail order işlemi için Kredi Kartlarınızın bu işlemlere açık olması gerekir

Kredi Kartı olmayan pegasus biletli yolcuları çıkan Farkı ofislerimizde nakit peşin ödeyebilecekleri gibi banka havalesi’de yapabilirler. Bu işlem için Istanbul-Kadiköy-Altıyol Söğütlüçeşme Caddesi Sevil Pasajı No: 74 / 1 -Atoll Turizm ve Seyahat Acentası (Altıyol Boğa Heykelinden Vapur iskelesi deniz istikametinde yolun sol tarafında 50 Adım yürüdüğünüzde Mc Donalds sonrasi Mavi renkli  ilk binadır. Mtekin Ayakkabıcısı ve Tefal mağazasının olduğu Binadayız)

NOT: Turpazari.com web sitesi Atoll Turizm Ltd’e aittir.

 

Comments are closed.


RSS
Share