Borajet biletleri

15th Mar 2015
borajet hava yollari ucuz ucak biletleri

Borajet Hava Yollari

Kadiköy-Istanbul Yetkili Satış Bürosu :

Atoll Ltd

  0216. 346 76 76 – 0539 711 99 19

Borajet PNR Görüntüleme

Borajet Hava Yollarında Yolcu Uçuş Numarasının kısaltması olan PNR bilginiz ve bu PNR kapsamında bulunan herhangi bir yolcunun soyadı bilgisini girmeniz halinde, uçuşunuz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Henüz opsiyon halinde bulunan rezervasyonunuzun ödemesini gerçekleştirip biletleyebilirsiniz.

Borajet Online Check-in işlemleri

Online check-in Borajet uygulamalarımızın uygulanmakta olduğu destinasyonlarda, uçuşunuzdan 24 saat önce açılan online check-in sayesinde arzu ettiğiniz koltuğu seçme şansınızı kullanabilirsiniz. Bunun için PNR ve en az bir yolcunun soyadını girmeniz gerekmektedir.

Borajet Uçaklarında Evcil Hayvan Kabulü

Yolculuğunuzda yanınızda götürmek istediğiniz evcil hayvanınız için mutlaka seyahatinizden önce Çağrı Merkezine bildirimde bulunmanız gerekmektedir.

 

YEPYENİ HATLAR… YÜKSEK KONFOR… ÖZEL BİR UÇUŞ DENEYİMİ.
BORAJET İLE YENİ UFUKLAR

Borajet, yepyeni ve deneyimli kadrosu, kaliteli, konforlu hizmet anlayışı ve emniyetli uçaklarıyla, daha önce uçulamayan birçok noktayı birbirine bağlıyor. Borajet’in ayrıcalıklı uçuşlarıyla bir an once tanışın, gökyüzünde yepyeni ve özel bir seyahat deneyiminin keyfini yaşayın.

 

Comments are closed.


RSS
Share