IS BANKASI TATIL KAMPANYASI

9th Ara 2014
banka kart kampanyalari

 

IS BANKASI TATIL KAMPANYALARI

İş Bankası’nın, 2.000 TL ve üzeri peşin / taksitli ilk alışverişte 100 TL Maxi Puan kampanyası ile ilgili bilgiler aşağıdadır.

1.08 – 28 Aralık 2014 tarihleri arasında Maximum Kart’la tek seferde yapılacak 2.000 TL ve üzeri peşin ve taksitli ilk alışverişte 100 TL MaxiPuan kazanacaklardır.
2. Kampanyaya katılım SMS ile sağlanacaktır. Kampanyaya katılmak isteyen Maximum Kart sahiplerinin banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından TATIL yazıp boşluk bırakarak kartının son 6 hanesini ekleyerek 4402’ye kısa mesaj göndermesi gerekmektedir. Bankadan onay mesajı geldikten sonra işleme devam edilecektir.
3. Müşterilerin SMS ile kampanyaya kayıt yaptırmamaları halinde, kampanya kapsamında alışveriş gerçekleştirmiş olsalar dahi alışverişleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecek ve müşteriler ilave Maxi Puan kazanamayacaklardır.
4. Bir müşterinin kampanya süresince kazanabileceği ilave MaxiPuan 100 TL ile sınırlıdır. Bu nedenle kampanya kart bazında değil müşteri bazında olacaktır.
5. Bankamatik Kart sahipleri de kampanyadan yararlanabilir. Bankamatik kartlarında kampanyaya SMS ile katılma zorunluluğu bulunmamaktadır.
6. İlave Maxipuanlar kampanya bitiş tarihini takip eden 7 iş günü içerisinde müşterilerimizin işlem gerçekleştirdiği kredi kartlarına veya Bankamatik kartlarına yansıtılacaktır.
7. Puanların son kullanım tarihi 18 Ocak 2014 olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 19 Ocak 2014 tarihinde geri alınacaktır.
8. Maximum Fırsat kapsamında yapılan işlemler,  Şirket Kredi Kartı, Vadematik, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartları ve MaxiPuan kullanılarak yapılan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
9. Ziraat Maximum Kartlar da kampanyaya dahildir. Ziraat Bankası Maximum Kart sahiplerinin aynı şekilde 4757’ye kısa mesaj gönderecektir.

Comments are closed.


RSS
Share