ATLASJET SABIHA GOKCENDEN UÇACAK

26th Oca 2016

Atlajet Havayolu, Sabiha Gökçen’den; Bodrum, Dalaman ve Mykonos, Air One Havayolu ise Venedik uçuşlarını gerçekleştirecek…

18 Haziran 2012 Pazartesi – Atlasjet, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ndan Bodrum a ilk seferini 15 Haziran günü gerçekleştirdi. Atlasjet e ait KK2040 sefer sayılı Airbus 321 tipi uçakla 119 yolcu sabah saat 09.00 da Bodrum a uçtu. İlk uçuş sebebiyle; yolculara, soğuk-sıcak yiyecek ve içecek ikramı yapıldı. Ayrıca Atlasjet uçağı, Sabiha Gökçen Havalimanı apronunda bir havacılık geleneği olan ‘su takı ile karşılandı. Atlasjet ile Bodrum uçuşları haftanın her günü icra edilecek. Atlasjet, Bodrum un yanı sıra Dalaman ve Mykonos uçuşlarını da Sabiha Gökçen Havalimanı ndan gerçekleştirecek.

Atlasjet Havayolunun yanı sıra; 15 Haziran Cuma günü itibariyle Alitalia grubuna dahil olan Air One Havayolu da Venedik uçuşlarına başladı. Air One havayolu saat 10.35 te, Sabiha Gökçen Havalimanı na inen AP740 sefer sayılı uçağı ile ilk seferini gerçekleştirdi. Bugünden itibaren başlayan seferler Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan, Venedik’e ve Venedik’ten Sabiha Gökçen Havalimanı’na haftada 5 gün olarak gerçekleştirilecek.

Air One uçağı İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Venedik Marco Polo Havalimanına haftanın 5 günü (Pazartesi, Çarsamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar) direkt uçacak. Air One uçağı; Sabiha Gökçen Havalimanı’nda ‘su takı seremonisi ile karşılandı. Sonrasında gate bölgesinde bir kutlama gerçekleştirildi. Kutlamada; Air One ı temsilen Alitalia Türkiye Müdürü L. Carla Catuogno, İSG temsilcileri ile tüm satış ekibinin katılımıyla pasta kesimi yapıldı.

Comments are closed.


RSS
Share