Anadolujet Kadiköy

22nd Ara 2015
anadolujet ucuz transferleri

Anadolujet Hava Yollari

Uçak biletli yolcularına özel Fırsat Kampanya Evden Havalimanına 14,90 TL, Otobüs fiyatına fırsat kampanya

AnadoluJet yolcularına “Yok Artık” Dedirten Transfer Kampanyası!
AnadoluJet uçak biletli yolcuları, İstanbul ve Ankara’da evden hava limanı’na, hava limanın’dan eve özel araç konforuyla gidiyor!
AnadoluJet Hava Yolları ile havada yaşadığınız konforu Secure Drive firması ile karada da yaşamaya devam edebilirsiniz! AnadoluJet yolcuları 12 Ekim 2015 tarihinden itibaren, Ankara ve İstanbul’da (Sabiha Gökçen) hava limanı transfer hizmetinden sadece 14,90 TL ödeyerek yararlanabiliyorlar! Üstelik istediği adresten alınıp, istediği adrese bırakılma avantajıyla! 31 Mayıs 2016 tarihine kadar devam edecek olan bu kampanyadan tüm Anadolujet Hava Yollari biletli yolcuları yararlanabilecekler!

Transfer Kampanyası Koşulları

AnadoluJet Hava Yollari transfer hizmeti, Secure Drive firması tarafından verilmektedir.
Kampanyalı Transfer hizmeti kullanımı için; uçuş saatinizden en geç 24 saat önce uçak biletinizdeki linke giriş yaparak ya da Secure Drive Firması’ın 444 08 06 veya 0 850 251 08 06 no’lu telefonlarını arayarak transfer rezervasyonu yaptırabilirsiniz.
AnadoluJet ile gerçekleştirilecek her tek yön uçuş için, bir kişilik tek yön transfer hizmeti 14,90 TL’ye satın alınabilir.
Transfer hizmeti kapsamında ; 0-6 yaş arası çocuklar ücretsiz, 6-12 yaş arası çocuklar ise %50 indirimli ücretlendirilecektir.
Kampanya, kapasite ile sınırlıdır.
Kampanyalı Transfer rezervasyonu, biletli yolcunun kredi kartı ile ödeme yapması durumunda kesinlik kazanır.
Yolcunun uçuş saatinden en geç 4 saat öncesine kadar, transfer hizmetini iptal etmesi durumunda, bu hizmete ait ücret iade edilir.
Havalimanından yapılacak karşılamalarda uçağın rötarlı inmesi halinde, Secure Drive transfer hizmeti mümkün olan ilk araçla sağlanacaktır.
Yolcunun uçak biletini iptal etmesi durumunda, Secure Drive transfer rezervasyonu otomatik olarak iptal olamamaktadır. Yolcu, Secure Drive çağrı merkezini arayarak transfer hizmetini iptal ettirmelidir; aksi takdirde transfer ücreti iade edilmeyecek olup, transfer iptali işleminde sorumluluk yolcuya aittir.
Anadolujet Transfer hizmetleri, Esenboğa Hava limanı için Ankara’da Altındağ, Çankaya, Etimesgut, İncek, Keçiören, Mamak, Sincan ilçeleri ve İstanbul Sabiha Gökçen Hava limanı için Pendik – Akfırat ile Atatürk Hava limanı arasında kalan bölge için geçerlidir; transfer hizmeti rezervasyonu esnasında adresinizin hizmet alanında olup olmadığına dair detaylı bilgiyi Secure Drive rezervasyon görevlisine danışabilirsiniz.
AnadoluJet, kampanyayı durdurma ve kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Satış elemanlarımıza ulaşarak Yeni Anadolujet Uçak Bileti satın almak isterseniz Telefon: 0216 346 76 76 – 0850 360 00 23
Altıyol – Kadiköy-Istanbul

Comments are closed.


RSS
Share